سه مرحله برای دستیابی به اهداف در کسب وکار

[ad_1]


سه مرحله برای دستیابی به اهداف در کسب وکار

جرارد آدامز، به عنوان یکی از بنیانگذاران Elite Daily مشهور است و تا به امروز۹ صنف در صنایع مختلف ساخته و حمایت یا سرمایه گذاری کرده است که از همه آنها سودی بیش از ۷ رقم به دست آورده است .

به تازگی سری ویدئو های رهبران، رهبرانی دیگر را می سازند را ایجاد کرده است.وی نویسنده و مشوقی است و در باب اینکه چگونه کار سخت و تجسم فکری اش باعث پیشرفتش شد سخن می گوید و سه فرآیند را برای دستیابی به اهداف در کسب و کار ضروری می شمارد.

نخستین گام این است، می خواهید زندگی تان چگونه به نظر برسد تا بتوانید یک دیدگاه جسورانه) و شاید حتی غیرقابل دستیابی (برای آینده خود ایجاد کنید. پس برای چیزی که می توانید در یک روز یا یک هفته یا یک ماه انجام دهید، برنامه ریزی نکنید اما سناریو کامل خود را همواره تصور کنید.

سپس غرق در مرحله بعد، غرق در تجسم خود، زندگی کنید. در نظر بگیرید چه موانعی پیش روی شماست و چطور می خواهید آن موانع را برای رسیدن به این شیوه زندگی خود پشت سر بگذارید. همه چیزهایی را که باید در آینده به دست آورید، مطالعه کنید و اجازه دهید آن ایده به شما الهام بخشد و مشوق راه شما باشد و هر آنچه قصد انجامش را دارید شکل دهید.

در مرحله آخر آشنایی با شبکه کارآفرینان است. این شبکه یک شبکه ویدئویی برتر است که سرگرمی، آموزش و الهام گرفتن از کارآفرینان موفق و رهبران فکری را فراهم می کند. که همچنین تخصص و فرصت هایی را برای سرعت بخشیدن به رشد نام تجاری و به طور موثر کسب درآمد از ویدئو و محتوای صوتی توزیع شده در سراسر سیستم عامل های دیجیتال برای کسب و کار ارائه می کند.

منبع:entrepreneur

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *